Online poradna

Máte zájem o redukci tělesné hmotnosti?
Přijďte se podívat do centra hubnutí MUDr. Miloše Rýce na Praze 1.

Dietní konzultace - široká nabídka produktů - nutriční terapeutka - bioimpedanční váha.

Pro zakoupení proteinových jídel můžete přijít i bez předchozí domluvy od 9H00 do 17H00.
www.milosryc.cz
Kontakt: +420 737 967 195
Renata Balogová, nutriční terapeutka

 

Novinky na e-mail

Přihlašte se zdarma do našeho seznamu novinek a budete pravidelně informováni o našich nových produktech.


Online poradna

renata

Na Vaše dotazy odpovídá odborná nutriční terapeutka paní Renata Balogová.

 

Marta | 19. srpna 2016, 11:13


Dobry den, je možné redukovat u teto diety z vysoké váhy 90 kg, 165 Cm.? A jak bych prosim měla postupovat?

Dobrý den, u tak vysoké nadváhy byste rozhodně neměla hubnout sama bez odborného dohledu. Bylo by dobré navštívit odborníka, který se věnuje proteinovým dietám. Produkty z řady Fastdiet jsou určeny především pro ty, kteří již něco zhubli a potřebují se pomalu stabilizovat. Podívejte se, prosím na www.medidiet.cz, tam najdete vše potřebné :-).

Monika | 13. července 2016, 20:32


Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda se tato dieta drží stejně jako dieta Dietalegre. Tu jsem držela před 4 lety. Úspěšně jsem zhubla 10kg a teď se mi 4 kg vrátila a už to nechci nechat dojít tak daleko, jako kdysi. Zda se mohou jíst pouze doporučené potraviny.
Děkuji za odpověď.¨
M.F.

Dobrý den, ano Fastdiet můžete držet stejně jako Dietalegre. Pokud si nasadíte tzv. 2.fázi to znamená 3+1 pravé jídlo, tak určitě je vhodné jíst doporučené potraviny aby se dostavil efekt hubnutí :-).

Hana Houdová | 13. července 2016, 20:32


Dobrý den, prosím i o info, zda jsou produkty Medidiet, Dietalegre a Fastdiet mezi sebou kombinovatelné. V čem se Fastdiet liší od obou výše uvedených? S díky HH

Dobrý den, produkty Medidiet jsou určeny pro střední až těžkou formu obezity,zejména u pacientů, jejichž hubnutí vyžaduje odborný dohled.
Všechny tři lze vzájemně kombinovat. Přípravky Fastdiet jsou určeny hlavně pro ty, kteří chtějí zdravě "mlsat", je tam široká nabídka sušenek, cereálií, tyčinek, dortíků apod.

Eva Květoňová | 15. března 2016, 11:38


Dobrý den, ráda bych se zeptala, pokud si něco objednám, je možné zboží vyzvednout u vás na adrese? Děkuji Květoňová

Dobrý den,
adresa uvedená na webových stránkách je pouze sídlo společnosti, objednávku Vám ale můžeme nechat zaslat do naší referenční prodejny na Praze 1, pasáž U Nováků - Vodičkova 30, naproti 3.schodišti. Výrobky Fastdiet můžete zakoupit i v centrech Medidiet - viz odkaz http://www.medidiet.cz/cs/mapa/centra-medidiet.